logo

Usalda oma juuksed meie osavate stilistide käte alla.

Karaja Essential cleansing gel oil

35,00 

Innovatiivne multifunktsionaalne toode taimeõlide baasil, mis on muudetud looduslike ainete abil geelideks. Sobib ka kõige õrnemale nahale. Kasutamiseks naha puhastamiseks, niisutamiseks ja rahustamiseks, sobib ka kõige raskema meigieemalduse jaoks.
KASUTUSVIIS Kokkupuutel veega muutub see pehme geel piimaks, mis sobib suurepäraselt naha puhastamiseks, jättes selle samal ajal pehmeks ja täiuslikult niisutatuks. Veelgi tõhusama toime saavutamiseks võib selle mõneks minutiks mõjule jätta, et mõju oleks sügavam.

AKTIIVSED PÕHIMÕTTED MAGUSMANDLIÕLI (Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil), laialdaselt kasutatav dermatoloogias ja kosmeetikas, pehmendava ja kaitsva toimega, mida talub hästi ka kõige tundlikum nahk. RIISIKLIIDI ÕLI (Oryza Sativa (Rice) Bran Oil), kasutatakse tavaliselt kortsude- ja vananemisvastastes kaitsetoodetes. BOSWELLIA EXTRACT (Boswellia Serrata Gum), kasutatakse rahustamiseks isegi õrnal nahal. TULEMUS K-ESSENTIAL CLEANSING GEL OILiga on nahk täiuslikult puhas, eemaldades kõik meigijäägid, ilma tüütu kuivustundeta. Toote niisutav ja pehmendav toime annab näole meeldiva mugavustunde

Laos

Kategooria:
Karaja Essential cleansing gel oil

35,00 

Laos