logo

Usalda oma juuksed meie osavate stilistide käte alla.

MaxeyLash ripsmeseerum

49,00 

MaxeyLash on ripsmekasvu soodustav toitev seerum, mille tulemusel muutuvad ripsmed pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks ning koolduvad kaunilt ülespoole. Tulemused on märgatavad juba peale kuuajalist kasutamist.

Seerum on valmistatud naturaalsete, jahutava ja rahustava toimega vedelike baasil. See on värvitu, sünteetiliste lõhna-ja värvaineteta ning parabeenivaba. Seerumi koostises sisalduv biotiin (vitamiin B7) tugevdab ripsmeid, IDN pikendab nende loomulikku eluiga ning hüaluroonhape niisutab ja annab ripsmetele elastsust.

MaxeyLash sobib kasutamiseks ka juhul, kui kannate ripsmepikendusi. Lisaks võib seda kasutada ka ripsmete turgutamiseks pärast pikenduste eemaldamist. Muuhulgas sobib toode kasutamiseks ka kulmudel.

Kasutamine:
Kasutage seerumit väikeses koguses üks kord päevas, soovitavalt enne magamaminekut. Enne kasutamist peske silmaümbrus õrnalt puhtaks ning kui kannate kontaktläätsi, siis eemaldage need. Kandke õhuke joon seerumit ülemistele ja soovi korral ka alumistele ripsmejuurtele. Kui teil tekib nõrk silmalaugude punetus või tundlikkus, siis kasutage Maxeylash’i üle päeva, kuni ärritus kaob.

Kategooria:
MaxeyLash ripsmeseerum

49,00