logo

Usalda oma juuksed meie osavate stilistide käte alla.

Pura Kosmetica Pure Blond Life Shampoo 250ml

16,90 

94% looduslike koostisosadega kollaseid toone neutraliseeriv ja juustele paksust lisav šampoon. Vähendab kahusust, toidab, annab sära ja elustab blondid juuksed, lisab hallidele ja valgetele juustele sära, tugevdades samal ajal jahedaid toone. Keraplex koostis niisutab, pinguldab ja restruktureerib keemiliselt kahjustatud juukseid tõhusalt, samal ajal kui lillad pigmendid neutraliseerivad kollakaid toone, et anda sinu juustele kauakestvad jahedad toonid.

LOODUSLIKUD AKTIIVSED KOOSTISAINED

  • LILLA PIGMENT: Purpursed pigmendid kõrvaldavad tõhusalt kuldsed ja kollased toonid (soojad toonid) ning annavad juustele intensiivsed jahedad toonid.
  • PK Keraplex: fütokeratiini ja merevaikhappe segu, silub, parandab ja tihendab juukseid, jättes need elastseks ja andes juustele terve väljanägemise. Parandab keemiliselt kahjustatud juuste juuksekiudu.
  • Orgaaniline seesamiõli ja mustikaekstrakt: orgaanilisel seesamiõlil on pehmendav ja kaitsev toime. Orgaanilisel mustikaekstraktil on juuste kergeks tegemise omadused, ta on rikas mikroelementide ja antioksüdantide poolest ning sisaldab C-vitamiini.

Laost otsas

Kategooria: